אודות 12Trix

12TRIX היא חברת סטארט אפ חינוכית המתמחה בהפיכת תלמידים בחשבון ומתמטיקה מחלשים למצטיינים. 

באמצעות התוכנה הייחודית שלנו, המבוססת על שיטה קונסטרוקטיבית שמתמקדת בלימוד יסודות המתמטיקה וההיגיון העומד מאחוריה, אנחנו מצליחים לסייע לילדים בכל רחבי הארץ להגיע להישגים מרשימים בבית הספר, ולשמח את הוריהם בכל פעם מחדש.

בניגוד לשיטות אחרות, מדובר בתוכנה מוכחת שבאמת עובדת ומניבה תוצאות. למעשה, מרוב שאנחנו בטוחים כל כך ביכולותיה להביא לשיפור דרמטי בציונים במתמטיקה, החלטנו להפוך לחברה הראשונה והיחידה בתחום שנותנת למשתמשים תעודת אחריות הכוללת החזר כספי מלא אם השיטה לא עזרה לילדים!

החזון שלנו

אנחנו ב-12TRIX מאמינים שכל ילד יכול להצטיין בלימודי המתמטיקה.
החזון שלנו הוא לייצר סביבת למידה שבה כל תלמיד, גם כזה שהתקשה עד כה בלימודים, יוכל לקבל 100 במתמטיקה, ובראייה רחבה אנו שואפים להעלות את הציון הממוצע של כלל תלמידי ישראל! המטרה שלנו היא לעזור לתלמידים לשפר את יכולות הלימוד, ולחזק גם את הביטחון העצמי שלהם בזכות ההצלחה בלימודים.

אז מי עומד מאחורי 12TRIX?

את 12TRIX ייסד היזם עמי אריכא, מהנדס תוכנה בהכשרתו, בעל תואר במדעי המחשב ועשרות שנות ניסיון בהוראת מתמטיקה, הן באופן פרטי והן כמורה בבית ספר דמוקרטי ובהשתלמויות מורים.

במהלך מסעו המרתק בעולם המספרים, שהחל כבר בשנות לימודיו בתיכון, הוא הצליח לשפר באופן דרמטי את הישגיהם של ילדים מתקשים, ואף “ריפא” תלמידים המוגדרים כסובלים מדיסקלקוליה.

לאחר שנחשף לילדים רבים שחוו תסכול גדול מעצם ההתמודדות המורכבת עם לימודי המתמטיקה, אשר הובילה לפגיעה בביטחון העצמי שלהם וברמת האמונה ביכולתם להצליח, הוא החל לחשוב כיצד ניתן לסייע להם.

השילוב של הידע והניסיון שצבר בהוראת מתמטיקה, לצד עיסוק בתיאטרון הקהילתי והכשרה מטעם המכון לחינוך דמוקרטי, הביאו אותו להגות שיטת ייחודית להנגשת מתמטיקה לילדים, שכבר הספיקה לחולל שינוי משמעותי בתחום.

משחקי חשבון

ב”אורח פלא” (לא באמת פלא…), בזכות הכוונה נכונה ולמידה בשיטות המתאימות לילדים ברמות השונות, עם הזמן הציונים החלו לעלות, הביטחון העצמי חזר והילדים שלימד החלו “לדבר מתמטיקה”. משיחות עם קולגות ומחקרים שביצע, לאור מה שנחשף אליו במהלך עבודתו, הגיע עמי למסקנה נחרצת: כל אחד יכול לקבל 100 במתמטיקה, אם רק יקבל את ההכוונה הנכונה.

כך, למעשה, נולדה 12TRIX עם הלומדות המהפכניות, התוכנה פורצת הדרך, התמיכה בהורים, השיטה המוכחת והאמונה החזקה ביכולת להצליח בלימודים! כפי שציינו, אנו היחידים שנותנים לכם תעודת אחריות הכוללת החזר כספי במלא במקרה שבו השיטה לא עזרה לילדכם, כי מבחינתנו – כל אחד יכול להצליח!