הילד שלכם שובר את הראש עם המבנה העשרוני?

רוצים לעזור לו אבל לא יודעים בדיוק איך?

בשביל זה אנחנו כאן 🙂

המבנה העשרוני נלמד בישראל בכיתה ב’ והבנתו דורשת קפיצה ברמת ההבנה המופשטת הנדרשת מהילדים פעמים רבות, מעבר ליכולת ההבנה של ילד בגיל זה. לכן זה לא מפליא שלמרות ההסברים בכיתה, לא כל הילדים מצליחים להבין זאת. 

הילדים לא מצליחים להבין למה הם לא מבינים ועם ההתקדמות בחומר, הם יוצרים פערי לימוד הגורמים להם לתסכול רב  ואף לאובדן הביטחון העצמי ביכולות שלהם. ולכם, ההורים, לתחושת חוסר אונים, אתם רוצים מאד לסייע, אך לא יודעים כיצד בדיוק לעשות זאת.

לכן אנחנו כאן

לעשות שינוי ולסייע לילדים ולהורים המתוסכלים

מצאנו דרך שבה הילדים יוכלו ללמוד את המבנה העשרוני לא ע”י הסברים אלא ע”י פתירת תרגילים חזרתית. בכל חזרתיות ‘מוחבא’ עיקרון, ‘מפתח’ חשוב להבנת המבנה העשרוני. השיטה שלנו מאפשרת לכל הילדים להבין לעומק את הנושא ולהדביק במהירות את הפערים בחומר הנלמד ולהשיב לו את ביטחנו.

לאור הצורך הרב והבקשות שאנו שוב ושוב מההורים, פיתחנו שיעור מיוחד לנושא השברים העשרוניים שיהפוך גם הילד שלכם לאלוף השברים 🙂 כל מה שצריך זה ללחוץ על הקישור כאן והשיעור בדרך אליכם. אז אין מה לחכות, הכנסו עכשיו והתחילו את הלימוד בכיף.

*התשלום הוא חד פעמי ואתם תוכלו להשתמש בשיעור לנצח נצחים.
*התשלום הוא אחד, אך 3 ילדים יכולים בו זמנית להנות וללמוד מהשיעור. 

ואל תשכחו!

שתפו אותנו בהצלחות שלהם, ספרו לנו איך העבודה עם 12TRIX עזרה לילדים שלכם להשתפר, ספרו לנו מה היה לפני, מה היה אחרי ומה הם הכי אהבו בחווית הלימוד עם 12TRIX